Hakkımızda

 

1992 yılından beri kamp alanı olarak faaliyet gösteren Özen Camping, 2018 yılının bahar aylarında ziyaretçilerine bambaşka bir deneyim sunmak için beş sene süren baştan aşağı bir yenilenme ile bugünkü haline dönüşerek Özen Boyabağı ismi ile kendini yenilemiştir.

 

Karaburun’un İnecik bölgesinde yer alan Özen Boyabağı yeşilin ve mavinin arasında doğanın içinde, denizin yanı başında,  temiz havası ve doğal güzelliği ile kapılarını misafirlerine açmaktadır.

 

Ziyaretçilerine konforlu ve doğal bir tatil deneyimi sunmak isteyen Özen Boyabağı; kendini yenilediği bu beş senelik süreçte yoğun bir emek ve çaba ile formunu değiştirmiş, kamp alanı olmaktan uzaklaşarak bugün bünyesinde bulunan sekiz bungalov ile yirmi üç kişi ağırlama kapasitesine ulaşan bir işletme haline gelmiştir.

 

Her sene yüzlerce ziyaretçiyi ağırlayan Özen Boyabağı, tüm ziyaretçileri ile manevi bir bağ kurmak için çabalıyor. Özenli hizmetini özenli personelleri ile sunan Özen Boyabağı, doğaya ve doğallığa verdiği değer ile yerel üreticilerden tedarik ettiği ürünlerle hazırladığı menüsünden yoga ve nefes egzersizi etkinliklerine kadar, tüm ziyaretçilerine bambaşka bir deneyim sunuyor.